Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema

+7
Danny Worsnop
Drake Drackonus Smith
Lexy Raven Worsnop
Dracol da Rogarox
Alexander D.B.B Bennett
Michael Bublé
Alexandria Kylie Cassells
11 posters

Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6]

1Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 11:59

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

Kylie kõndis vihaselt pargis ja vaatas vihaselt rõõmsaid lindi ja lapsi kes seal mängisid ja kiljusid ''Ma vihkan lapsi.'' pomises tüdruk pead raputades.

2Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:05

Michael Bublé

Michael Bublé

Dracol tekkis Wevax'i Võluülikooli. Õnneks oli ta siin saanud pimedusetaltsutamise õpetaja koha. Kui ta märkas ühte naist jalutamas, otsustas ta midagi. Ta läks veidi lähemale ning saatis pimedusepalli laste poole. Mõned lapsed tegid püksi, mõned jooksid minema. Mõned läksid hulluks ja arvasid et nad on hobused, aga mõned minestasid. Rogarox lõi endale käega vastu laupa.

3Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:06

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

Kylie jäi seisma ja vaatas õela naeratusega lapsi ''Paras.'' ütles Kylie ja pani käed rinna alla risti ning itsitas õelalt nende üle, aga miks nad nii käituma hakkasid?

4Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:07

Michael Bublé

Michael Bublé

"Lollid... Kardavad lihtsat pimedust..." pomises Dracol.

5Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:08

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

Kylie ohkas ja saatis nende poole musta energia laineid.

OT: Ma ei tea mida musta energiaga teha saab xD

6Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:16

Michael Bublé

Michael Bublé

OT: Ma pean siis hakkama meelde tuletama.

Rogarox vaatas naist ja muigas kergelt.

OT2: Nad saavad kasutada telepaatiat, telekineesi. Saavad saata ajulaineid ning inimesi hüpnotiseerida. Nad saavad inimeste mõtteid, mälu ja kogemusi muuta.

7Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:17

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

OT: Ma tean nüüd mida ma teen >: )

Alex muigas õelalt ja hüpnoteeris ühe poisi ära ning tegi nii, et ta oma pea liiva sisse paneks ja liiva sööks.

8Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:19

Michael Bublé

Michael Bublé

"Huvitav..." pomises Rogarox. Siis saatis ta väga tugevad ajulained kõigi laste poole. Lapsed peaaegu lendasid minema. "Lahkusidki..." rõõmustas mees.

9Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:20

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

Kylie pööras pea hääle poole ja vaatas meest naeratusega 'Keegi normaalne.' mõtles Alex.

10Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:22

Michael Bublé

Michael Bublé

Rogarox vaatas korra naise poole. Kui mees avastas, et teda jälgitakse, pööras ta taas pea ära ja vaatas taevast. "Milline ilus lumetormine ilm... Kui tore," mainis ta, kuigi ta mõtles hoopis muule asjale.

11Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:22

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

Kylie raputas õrnalt naerdes pead ja vaatas tühja mänguplatsi.

12Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:25

Michael Bublé

Michael Bublé

Rogarox vaatas silmanurgast naise poole. Kui ta märkas, et teda enam ei vaadatud, julges ta taas naist vaadata. Siis ütles ta aga: "Tere... Mina olen Dracol da Rogarox... Aga sa võid mind lihtsalt Drac'iks kutsuda."

13Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:28

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

Kylie pööras pea jälle hääle poole ning naeratas mehele ''Tere, Kylie Alexandria Cassells.'' tutvustas ka Kylie ennast.

14Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 12:30

Michael Bublé

Michael Bublé

"Meeldiv tutvuda..." ütles Dracol. Järsku tuhises neist kahest miski mööda ja Rogarox vihastas. "Rosa..." pobises ta.

15Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Reede Dets 30 2011, 17:54

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

Kylie kortsutas kulmu ''Kuidas palun?''

16Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Laup Dets 31 2011, 08:04

Michael Bublé

Michael Bublé

"Ei... see käis minu tütre kohta. Ta tormas siit äsja mööda..." selgitas Dracol.

17Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Laup Dets 31 2011, 10:00

Alexander D.B.B Bennett

Alexander D.B.B Bennett

Kylie kortsutas kulmu ''Okei.'' noogutas naine maha vaadates.

18Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Püh Jan 01 2012, 11:00

Michael Bublé

Michael Bublé

"Aga... Noh, tundub päris ilus päev olevat..." pomises Drac.

19Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Püh Jan 01 2012, 17:28

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

''On.'' noogutas Kylie nõusolevalt.

20Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Püh Jan 01 2012, 19:32

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Dracol vaatas hetke ringi. Mitte kedagi peale nende endi polnud näha.

21Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Püh Jan 01 2012, 19:48

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

Kylie naeratas Dracol'e ''Tundub, et sa tahsid kahekesi minuga jääda.'' ütles Alexandria silmitsedes meest.

22Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Püh Jan 01 2012, 20:10

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

"Ei, noh, mulle ei meeldi need lapsed..." ütles Dracol muiates.

23Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Püh Jan 01 2012, 20:13

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

''Jaaa jaaa, ma saan aru.'' noogutas Kylie naeratades ''Valetad.'' lisas Alex siis veel.

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Dracol vaatas naist poolvihase pilguga. "Ei!" ütles ta konkreetselt.

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

Kylie raputas naeratades pead ''Muidugi.''

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6]

Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele