Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema

+7
Danny Worsnop
Drake Drackonus Smith
Lexy Raven Worsnop
Dracol da Rogarox
Alexander D.B.B Bennett
Michael Bublé
Alexandria Kylie Cassells
11 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Teade [Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6]

76Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 18:59

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

"Ma ei tea..." ütles Dracol.

OT: Kas sobib, kui ma pildiohvri välja vahetan?

77Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:00

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Ikka, aga milliseks?

Kylie raputas naeratades pead.

78Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:08

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

OT: Äkki oskaksid kedagi pakkuda?

Dracol lõpetas lõpuks naermise.

79Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:12

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Jake Pitts, Jeremy Ferguson, Chris Cerulli .... nad on õudsa välimusega Very Happy

''Lollakas.'' pomises Kylie naerdes.

80Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:27

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

OT: Ükski ei sobinud...

"Mkm... Mina küll lollakas pole!" väitis Rogarox.

81Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:30

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

OT: Jeremy McKinnon, Austin Carlile xD

''Oled, sa naerad mu silmade üle!'' vingus Kylie.

82Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:33

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

OT: Ma arvan, et äkki sobiks David Beckham...

"Jah, aga sinul on nii naljakad silmad..." ütles Drac.

83Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:34

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

OT: Miks sa mult küsid kui sul ise on mõtteid? xD

''Mulle küll meeldivad.'' kehitas Kylie naeratades õlgu.

84Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:36

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

OT: Ma tulin alles praegu selle peale. Ja ma mõtlesin, et äkki oleks lihtsam küsida kellegi teise käest, kuna ma ise otsisin uut pildiohvrit nagu hull...

"Mulle ka, aga naljakad on need ikkagi..." ütles Drac ja muutis enda pupillid kolba kujuliseks. (ma ei tea, kas ma kirjutasin õigesti)

85Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:38

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

OT: Aaa okei Very Happy

Kylie itsitas õrnalt Rogarox'i üle.

86Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:43

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Drac vaatas veidi ringi ning muutis siis taas pupillide kuju, kuni need olid õunakujulised.

87Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:46

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Huvitav.'' ütles Kylie silmitsedes Dracol'i silme.

88Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 19:49

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Drac ei suutnud enam keskenduda ainult silmade muutmisele ning seetõttu muutusid need taas tavalisteks.

89Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Teis Jan 03 2012, 20:24

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Väsisid ära?'' uuris Kylie naeratades.

90Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 08:54

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

"Ei tea... Võibolla. See on raske värk..." ütles Dracol.

91Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 09:04

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Selge.'' noogutas Kylie naeratades.

92Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 09:21

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

Dracol ohkas.

93Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 09:38

Alexandria Kylie Cassells

Alexandria Kylie Cassells

''Mis juhtus?'' uuris Kylie Dracol'i põske silitades.

94Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 10:05

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

"Midagi..." pomises Dracol.

95Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 10:20

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Valetad, sind nagu vaevab midagi.'' ütles Kylie murelikult.

96Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 10:23

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

"Ei vaeva..." väitis Rogarox.

97Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 10:27

Lexy Raven Worsnop

Lexy Raven Worsnop

''Miks sa siis nii kurb tundud?'' ei lõpetanud Kylie küsimustega.

98Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 10:34

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

"Ma võibolla tundun kurb, aga tegelikult ei ole..." ütles Dracol. Tegelikult aga nii polnud. Dracol polnud terve oma elu saanud kellegile endamuredest rääkida, kuna Drac'i ema ei julgenud mitte midagi teha ja kandis iga oma poja sammu isale ette. Drac'i isa oli aga Saatan, kes polnud kunagi Dracoli vastu hea. Poisil polnud elu sees sõpru olnud, kuna kõigi arust oli ta hull. Teised ei näinud, mida tema nägi ega kuulnud, mida tema kuulis. Tänu tema varaselt välja tulnud võimetele suutis ta näha haldjaid, elfe, deemoneid, vampiire, libahunte, maagiat, kuulis teavitajate õhus lendlevaid sõnumeid, deemonite kurdistavat kisa, pikside õrna tiivaplaginat või nende vaikseid, peaaegu piiksuvaid sõnu. Mees oli olnud igal pool kõrvale jäetud. Isegi Arthur, tema "parim" sõber reetis teda ja saatis Drac'i maagiavangi.

99Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 10:37

Candy Gloria Wilson

Candy Gloria Wilson

''Miks sa siis kurb tundud?'' uuris Kylie kulmu kortsutades.

100Bimbo?  - Kylie ja Rogarox'i erateema - Page 4 Empty Re: Bimbo? - Kylie ja Rogarox'i erateema Kolm Jan 04 2012, 10:38

Dracol da Rogarox

Dracol da Rogarox
Kuulus Rogarox
Kuulus Rogarox

"Ma ei tea... Tundub, et elu on mu selliseks teinud..." vastas Drac.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele