Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Tähtis - Danny ja Megan'i erateema EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Tähtis - Danny ja Megan'i erateema

5 posters

Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4]

1Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Nelj Okt 06 2011, 16:50

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny oli oma kodus ja vaatas diivanil telekat ning ootas Megan'it.

2Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 10:00

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan kukkus Danny uksest sisse ja sai haiget seljale. ''Aiia!'' kiljus Megan.

3Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 11:41

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny raputas pead ning jooksis Megan'ile appi ja tõstis ta üles ''Mida sa ründad mu põrandat!'' ütles Danny naeratades.

4Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 11:47

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ei ründanudki ainult kukkusin.'' naeratas Megan.

5Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 11:52

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny naeratas vastu ''Tore, et sa tulid mul oli vaja sinuga nii kui nii rääkida.'' ütles Danny ja juhatas Megan'i diivani peale ja lülitas teleka välja.

6Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 11:53

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ja millest?'' küsis Megan istudes.

7Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 11:55

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny naeratas ''Ma tahan, et sa koliksid minu juurde.'' ütles Danny Megan'ile ning varjas enda seljataga midagi.

8Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 11:56

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan vaatas Danny't suurte silmadega.

9Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 11:57

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Ja veel üks asi, aga enne ma tahan, et sa ütleksid midagi.'' jätkas Danny kui ta nägi Megan'it suurte silmadega.

10Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 11:58

Megan Foreva

Megan Foreva

''Mida ma ütlema pean?'' kehitas Megan õlgu.

11Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:00

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny ohkas ja pani karbi diivani sisse kuidagi ning vaatas Megan'ile kurvalt otsa ''Et kas sa oled nõus või ei.'' vastas Danny õrnalt muiates.

12Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:01

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan noogutas ja vaatas oma pükse.

13Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:03

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny naeratas ning kallistas Megan'it.

14Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:04

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan kallistas Dannyt vastu.

15Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:08

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny lasi Megan'i lahti ''Nüüd annan sulle ühe kingituse.'' ütles Danny ja võttis diivani vahelt maja võtmed välja.

16Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:12

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan vaatas Dannyt imelikult.

17Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:14

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: No mis tal nüüd on? xD

Danny võttis Megan'i käe omale pihku ja pani sinna võtmed ning sulges Megan'i käe nii, et ta võtmeid käes hoiaks.

18Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:16

Megan Foreva

Megan Foreva

OT : Tal pole midagi lihtsalt öelda. : D
Megan tõmbas oma käe enda poole ja tegi oma peo lahti ja imestas : ''Vossa..Possa.'' ise oma kätt vahtides.

19Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:17

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny naeratas ''Ja nüüd võid siia ükskõik mis kell tulla ja kutsuda siia sõbrannasi ja pidusi pidada.'' ütles Danny muiates.

20Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:20

Megan Foreva

Megan Foreva

''Äi tea kas mul sõbrannasi on.'' ütles Megan.

21Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:21

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny vaatas üllatunult Megan'it ''Sinusugusel kenadusel peaks ikka sõbrannasid olema ju!'' ütles Danny naeratades.

22Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:24

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ei ole,'' naeratas Megan.

23Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:26

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny muigas ''Mina, Ben, James, Lexy, Hope, Cameron on ju!'' ütles Danny naerdes.

24Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:27

Megan Foreva

Megan Foreva

''Selle peale ma ei tulnudki.'' ütles Megan.

25Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Empty Re: Tähtis - Danny ja Megan'i erateema Reede Okt 07 2011, 12:30

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny muigas ''Megan ma armastan sind.'' ütles Danny ohates ja lähenes Megan'ile.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4]

Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele