Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Dire kabinet. Jepii! Aga mida ma siin teen? - Isis'e ja Justin'i erateema.

2 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3]

Justin B. Light

Justin B. Light

"Ma ei taha rohkem juua!" ütles Justin ärritunult.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Öelnud siis kohe." lausus Isis. 'Ei tohist' jäi rohkem selline mulje nagu keegi keelaks.

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Ma ei tea enam, mida kirjutada.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

OT: Mängi äkki tähe närijat?

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: Mismoodi?

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

OT: No näiteks Isis ütles "Öelnud siis kohe." siis sa kobised mingit sõna väänates vastu vms.

Justin B. Light

Justin B. Light

OT: No ma mõtlesn midagi välja.

Justin tõusis püsti ning istus direktori laua ees olevale toolile. Siis pomises ta midagi ning võttis laualt ühe paberi. "Seega," ütles Justin. "Sa oled hakanud direktoriks?"

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Seega olen ma hakkanud direktrissiks." parandas Isis kõikumatult. Ta oli naissoost seega direktriss. Loogiline ju?

Justin B. Light

Justin B. Light

"Jah, aga mis siis Argosest sai?" päris Justin, kes oli juba veidi normaalsemaks muutunud.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Vallandati." teatas Isis olles juba mõtetega seal maal, et mõtles välja, mida see Argos siis tegi, et ta lahti lasti.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Kes saaks Argost vallandada?" küsis Justin. Ta teadis, et tüdruk ootab hoopis teist küsimust.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis ei oodanud õieti midagi. "Mina!" teatas ta siis väärikalt. Kui juba mingi loo naljaviluks välja mõtleb siis võib ennast ka tsipa kõrgemale pulgale uppitata. Dire't oleks päris lahe vallandada, mõtles Isis.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Minu teada on Maagiaseadustikud öeldud, et Maagiavalitseja saab vallandada ainult Õppe- ja Hariduskomisjon. Ükskõik, milliselt ametilt," seletas poiss. Ta oli juba veidi kainemaks muutunud.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

Isis krimpsutas nägu. "Minu pärast võivad su maagia seadused ja need muud värgid p*rse käia." teatas Isis. Tüdruk polnud küll midagi joonud, kuid Isis'el oli eriline anne oma juttust ja adrenaliinist purju jääda. "Mina sellist jura endale pähe ei õppi!" teatas ta siis veel väärikalt.

Justin B. Light

Justin B. Light

Justin hakkas naerma. "Valetad, jah?" küsis ta naerdes.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Valetan? Mina ja valetan? Ma räägin sulle praegu jumala tõtt. Ma ei õppi endale mingeid seadusi pähe!" jutustas Isis surmtõsiselt. Kui ta ise hetkel oma nägu näinud oleks, oleks ta ilmselt pikemat aega naerukrampidega haiglasse sisse kirjutatud.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Ma mõtlen seda, et sa pole direktor," ütles Justin.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Ma ei olegi ju direktor." lausus Isis. "Ma olen direktriss." lisas ta erilise rõhuga. Mittu korda ta peab teatama, et on naine mitte mees?

Justin B. Light

Justin B. Light

"Vahet pole, kas sa oled direktor või direktriss," pomises Justin. Nüüd oli ta lõplikult kaine.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Oi on küll!" lausus Isis. "Kui seal vahet ei ole, siis ma võin sulle ka naine öelda, ja siis veel lisada, et pole ju vahet kas sa oled mees või naine." lisas tüdruk. Kui ta oli juba nõuks võtnud selle teema kallal iriseda siis ta ka selle lõppuni viib.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Sa ei saa asjast aru!" ütles Justin.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Ei saa või?" küsis Isis kulmu kortsutades, tema arust oli Justin see kes asjast aru ei saanud. "Ma olen siin selle tooli kunn, ja siia ma ka suren!" teatas tüdruk. Selle tooli kavatses ta vähemalt hetkel endaga hauda kaasa viia. Kuni ta sellel istub, on ju tema direktriss! Vähemalt niipidi töötas Nigra loogika.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Sa pole selle kooli juhataja!" ütles Justin püsti tõustes.

Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox

"Ei ole." nõustus Isis. Ega ta loll ei olnud.

Justin B. Light

Justin B. Light

"Seega, miks sa ennem valetasid?" küsis poiss.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele