Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era)

4 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5]

51Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:03

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Räägi!'' ütles Danny ja sõi ühe pihvi sinepiga ära.

52Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:04

Megan Foreva

Megan Foreva

''See on natuke hirmus.'' ütles Megan.

53Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:08

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Ma ei hakka kartma, ma luban.'' ütles Danny naeratades ja sõi oma pihvid lõpuni.

54Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:10

Megan Foreva

Megan Foreva

''Üks väheajaline haigus oli mul.'' ütles Megan ebamugavalt.''Suhkruhaigus,'' pomises Megan.

55Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:14

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Aw, vaesekene.'' ütles Danny kurvalt ja jõi oma siidrit.

56Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:15

Megan Foreva

Megan Foreva

''Aga see oli ammu.'' ütles Megan.

57Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:15

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Enam ei ole?'' uuris Danny ja sõi oma söögi lõpuni.

58Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:17

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ei ole enam, aga ma ei tohi palju magusat süüa.'' ütles Megan.

59Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:18

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Mahl ei ole ju eriti magus.'' arvas Danny külmkapi poole vaadates ning tõstis omale seejärel salatit.

60Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:19

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ma olen endal juba mõned magusad asjad sisse söönud.'' ütles Megan.

61Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:21

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Aaa no siis jah.'' ütles Danny noogutades ja torkis kahvliga salati lehti.

62Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:22

Megan Foreva

Megan Foreva

''Kuule, muide teil mingi bändiga kokkutulek on?'' küsis Megan, söödes ühe pihvi tüki.

63Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:33

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Iga nädal.'' vastas Danny ja viis enda tühja taldriku ära.

OT: Ma lähen nüüd . Ma tulen millalgi sisse tagasi, sest ma sugulase juurde.

64Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:35

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan noogutas ja viis oma taldriku ära ning küsis:''Kaasa võin tulla?''

65Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 19:12

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Kuhu?'' küsis Danny ja pistis taldriku nõudepesu masinasse

66Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 19:13

Megan Foreva

Megan Foreva

''Bändi kokkutulekule?'' ütles Megan.

OT: Megan'il on ka bänd ja ta on seal kitarrist ja laulja.

67Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 19:14

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Tean Very Happy



''Aaa, ikka.'' ütles Danny naeratades ja läks viima nõusid laua pealt ära.

68Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 19:37

Megan Foreva

Megan Foreva

OT: Ma tulen teile seal karjuma, ei kiunuma. Very Happy

Megan vaatas teda naeratades, ning siis ennast pikali visates.

69Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 3 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Püh Sept 18 2011, 10:14

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny tegi laua puhtaks ''Tahad midagi nüüd teha? Näiteks telekat vaadata või magada?'' küsis Danny Megan'it vaadates ja muigas.

Megan Foreva

Megan Foreva

''Magada,'' ütles Megan naeratades.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny noogutas ''Tule.'' kutsus Danny ja hakkas ülesse liikuma.

OT: http://www.apartmenttherapy.com/ol-images/chicago/uploads/2007-09-19Lorenz-%20Bedroom.jpg

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan läks Danny'ga kaasa.

OT: Ilus. Very Happy

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Nii, mul on ööriided sulle olemas.'' ütles Danny kui olid jõudnud magamistuppa. Danny otsis kapist ööriided Megan'ile ja ulatas need talle.

OT: Suht selline ööriietus ka : http://www.polyvore.com/carolyn_sleep_in_germany/set?id=37214411 Very Happy

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan võttis riided vastu ja vahetas endal riided ära, ning hüppas lausa voodisse.

OT: Mulle päriselt ka meeldib.

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny läks vannituppa ning pesi enda hambad ära ja võttis püksid ja t-särgi ära ning läks ka voodisse.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele