Wevax'i Võluülikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wevax'i Võluülikool. Palun liituge!

Logi sisse

Unustasin parooli



Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Ankeet tegelaste tutvustamiseks
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 EmptyTeis Nov 13 2012, 08:15 by Isis Nigra Nox

» Jessica Elly Swair
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:28 by Jessica Elly Swair

» Tere, ma ei usu, et siin midagi toredat on - Jade ja Beck'i era
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 EmptyKolm Aug 15 2012, 13:12 by Danny Worsnop

» Oeh, on see elu alles keeruline
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 EmptyNelj Juun 14 2012, 19:19 by Ariel Lucy Hacel

» Rasside Tutvustus
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 EmptyReede Juun 08 2012, 16:57 by Isis Nigra Nox

» Chrystin'i faktid
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 15:54 by Chrystin Mercec

» Chrystin Mercec
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 EmptyPüh Juun 03 2012, 14:39 by Chrystin Mercec

» Mis laul/video sul hetkel mängib?
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 EmptyPüh Apr 08 2012, 06:41 by Ariel Lucy Hacel

» Teised internetileheküljed
Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 12:55 by Carl Markus Buff

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(34) oli siin foorumil Laup Okt 28 2023, 15:03
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era)

4 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5]

26Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:24

Megan Foreva

Megan Foreva

''Sa teed kiiresti süüa.'' ütles Megan naeratades.

27Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:24

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Harjunud.'' ütles Danny naerdes ning pani pihvid praadima ja hakkas salatit tegema.

28Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:26

Megan Foreva

Megan Foreva

''Hmm, tõesti?'' küsis Megan.

29Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:29

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny noogutas ''Kui sa mu tuppa lähed on seal üks plakat sellest ajast kui ma veel mustade ja pikkade juustega olin. Sealt mingi kaks pilti edasi on aeg mil ma olin paks.'' juhatas Danny naerdes ja lõpetas salatiga ning hakkas kastet tegema.



OT: Tutvustuses on ka see pilt Very Happy

30Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:31

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan vaatas Danny tuppa korraks sisse.''On küll sul.'' ütles Megan.

31Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:32

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Nii ilus plakat.'' ütles Danny naerdes ja pani kastme keema seejärel hakkas kartulitega jälle tegelema.

32Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:33

Megan Foreva

Megan Foreva

''On on.'' kinnitas Megan naerdes.

33Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:35

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny keeras pliidi välja kus kartulit asetsesid ning võttis pihvid eraldi taldrikule.

34Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:36

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan lihtsalt vaatas tema tegutsemist.

OT: Danny mingit elektrikitarri või midagi oskab mängida?

35Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:38

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

OT: Ei, ainult laulab Very Happy Ben oskab xP



Danny tegi kastme lõpuni ja pani selle eraldi kaussi ning pani sinna eseme millega sai seda tõsta. Seejärel tõstis Danny pihvid lauale, kartulid ja kastme ning kattis laua ära ''Valmis!'' hüüdis Danny rõõmsalt.

36Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:39

Megan Foreva

Megan Foreva

''Tore!'' hüüdis Megan.

OT: Ma ei saa aru miks ma pole tutvustusse, tema kitarri oskust pannud. Ma ei saa aru.

37Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:40

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny naeratas Megan'ile ''Istu!'' ütles Danny ja tõmbas tooli, et ta istuks selle peale.

38Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:41

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan istus, kui Danny palus ja ütles:''Lõhnab hästi.''

39Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:43

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny naeratas ''See on hea.'' ütles Danny ja istus Megan'i lähedale ''Võid ükskõik mida võtta ja ükskõik kui palju.'' ütles Danny naerdes ja tõstis endale kaks kartulit.

40Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:47

Megan Foreva

Megan Foreva

Megan võttis omale pihve ja kartuleid, ning veel igasugust toitu.

41Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:49

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny võttis omale karri kastet ja tõstis salatit ning tõusis ja läks külmkapi kallale kust vaatas talle vastu 2 mahla üks apelsini ja teine õuna ja kaks pudelit siidrit ''Mahla või siidrit?'' küsis Danny Megan'i poole vaadates.

42Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:50

Megan Foreva

Megan Foreva

''Anna siis siidrit, mahla ma ei joo eriti.'' ütles Megan, sest ta peaks aru saama miks ta ei joo mahla.

43Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:52

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Miks sa mahla ei joo?'' uuris Danny ja võttis pirni siidri välja ning kallas need klaasidesse ja viis lauda ning pöördus tagasi sinna kust ta tuli ja võttis veini klaasid ja pani need nõudepesu masinasse ning läks siis tagasi lauda.

44Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:53

Megan Foreva

Megan Foreva

''Saad aru ju küll.'' ütles Megan.

45Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:55

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

Danny raputas pead ''Ei.'' vastas Danny ja ulatas klaasi siidriga Megan'ile ning tegi kahvliga kartuli pooleks ja kastis selle kastme sisse ning pistis selle suhu.

46Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:57

Megan Foreva

Megan Foreva

''Mis ma enne rääkisin.'' ütles Megan pilk oma söögil, ning sellel ajal seda süües.

47Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:58

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Et sa ei söö palju, aga ma arvasin, et mahl oli tervislik.'' ütles Danny üllatunult ja tegi pihvi siis kahvliga katki ja läks külmiku juurde ning võttis sinepit ja pani selle laua peale.

48Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 11:59

Megan Foreva

Megan Foreva

''Minule pole.'' ütles Megan, sest ta ei taha ta ühest probleemist rääkida.

49Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:01

Danny Worsnop

Danny Worsnop
Õpetaja
Õpetaja

''Miks siis?'' uuris Danny uudishimulikult, sinepit endale pannes.

50Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) - Page 2 Empty Re: Mingi kohting? (Megan'i ja Danny era) Laup Sept 17 2011, 12:02

Megan Foreva

Megan Foreva

''Ühe asja pärast.'' ütles Megan, sest talle ei meeldi inimesi hirmutada.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele